На фото краплі води і бризки води синього кольору

Про компанію Aqua+

Як відомо, без води життя неможливе. Тому наше завдання – забезпечити Вас якісною питною водою за доступною ціною у найкоротші терміни.
На фото три фірмові машини з оперативної доставки води

Виробництво та доставка

Ми працюємо без вихідних сім днів на тиждень. І доставляємо воду дуже швидко завдяки наявності декількох машин по доставці.

Щодо виробництва, то ми дуже вимогливі. Всі етапи виробництва засновані на найновіших світових технологіях та стандартах, завдяки чому ми повністю впевнені в якості нашої продукції.

Система підготовки води гарантує безпеку та відсутність у ній шкідливого спектру органічних речовин, мікроорганізмів та важких металів. В той же час, наш метод очищення дозволяє зберегти всі корисні мікроелементи.

На фото у спеціальній металевій мийці роблять очищення бутля

Устаткування

Все обладнання, встановлене на нашому підприємстві, сертифіковане в Україні та на 100% гарантує безпеку питної води Aqua+. Сучасне виробництво на новому устаткуванні забезпечує випуск продукції лише найвищої якості. Вода розливається за ємностями лише кваліфікованим, спеціально навченим персоналом.

На фото два фірмові бутлі стоять на зеленій траві

Розлив та очищення води

Вода Aqua+ має повний пакет документів. Вона відповідає встановленим європейським стандартам, має сертифікати якості. Усі документи ви можете вивчити на сторінці сайту

Сертифікати якості
На фото веселий доставник води з пляшкою на плечі

Доставка очищеної води

Замовляючи доставку води можна суттєво заощадити. Порівняно з покупкою магазинної півторалітрової води, замовляючи нашу воду, ви заощаджуєте майже вдвічі! А ще вам не доведеться самим нести воду з магазину (або привозити), витрачаючи на це час та сили. Ми зробимо це за вас!

На фото електрична помпа

Сфера послуг компанії «Aqua+»:

  • доставка свіжої питної води до будь-якого району Білої Церкви;
  • доставка та підключення обладнання для розливу (кулери та помпи);
  • санітарна обробка тари та сервісне обслуговування обладнання.
На фото колаж із чотирьох фото магазинів з розливу води у БЦ

Індивідуальний підхід

До всіх клієнтів у нас індивідуальний підхід, тому що ми любимо та поважаємо наших клієнтів. Ми влаштовуємо акції, робимо знижки та можемо розробити для вас індивідуальну цінову пропозицію. Бажаєте стати нашим клієнтом? Заповніть форму або зателефонуйте нам. Також запрошуємо вас до наших магазинів з розливу води. Список адрес можна знайти, натиснувши на кнопку

Контакти