На фото щаслива родина, яка замовила бутильовану воду Aqua Plus із двома дітьми. Діти з насолодою п'ють воду

Доставка води для дому

Насолоджуйтесь чистою питною водою вдома
Насолоджуйтесь сервісом та водою Aqua Plus не виходячи з дому

Навіщо носити важкі пляшки з магазину, якщо ми можемо доставити воду до вашого порогу? Наше завдання – допомогти вам не витрачати час та сили на покупку води у супермаркетах. Саме тому ми представляємо до вашої уваги сервіс з доставки води додому.

Більше того, наші рішення сконцентровані на збереженні довкілля! Саме тому ми використовуємо пляшки для води, що переробляються. Дбайте про природу разом з нами! 

На фото будинок, у якому помпа з водою та бутильована вода від Aqua Plus

Як працює Aqua Plus для дому?

Компанія Aqua Plus радо пропонує вам скористатися нашою водою вдома. Ми доставляємо вам воду, ви насолоджуєтеся нею, ми привозимо нову воду та забираємо порожні пляшки. Все зручно та просто.

На фото щаслива родина, яка замовила бутильовану воду Aqua Plus із двома дітьми. Діти з насолодою п'ють воду

Корисна вода для всієї родини

Ми допоможемо вам не турбуватися про безпеку та склад питної води вдома. Власне виробництво та лабораторія гарантують високу якість води та кращий баланс мікроелементів, необхідних людині, у кожній пляшці.

«Aqua Plus»  доставляє додому бутильовану питну воду першої категорії, яка вирізняється збалансованим вмістом мікроелементів з загальною мінералізацією не більше 220 мг/л. Наша компанія неодноразово успішно проходила аудити з боку міжнародних експертних організацій у галузі якості та безпеки виробництва питної води.

На фото три покоління: бабуся, мама та дочка радісно готують страву

Незмінний смак страв та напоїв

Чай, кава, інші напої та страви, приготовані на нашій воді у вас вдома - смачні, ароматні та корисні. І ось чому:

Рівень вмісту солей у воді є близьким до оптимального та легко сприймається організмом людини. Поживні речовини переносяться завдяки нашій питній воді з продукту в розчин, та засвоєння цих поживних речовин організмом людини відбувається набагато ефективніше, ніж при приготуванні продуктів харчування на іншій воді, наприклад надлишково насиченою солями. Також, незмінний рівень речовин та мінералів, що містяться у воді Aqua Plus дозволить отримувати однаково смачні страви день у день.

Готуйте із задоволенням та впевненістю в гармонії смаку ваших страв.

На фото радісний доставник води Aqua Plus приносить бутильовану воду до квартири, його зустрічає дівчина, яка замовила воду

Переваги доставки води Aqua Plus

Компанія «Aqua Plus» пропонує наступні можливості:

  • Робіть замовлення води зручним для Вас способом: по телефону, за допомогою SMS або в режимі он-лайн на сайті компанії.
  • Скористайтеся перевагами індивідуального обслуговування під час прийому замовлення на воду! З кожним клієнтом працює оператор, який відповідає на всі запитання та враховує побажання щодо умов доставки води. При оформленні замовлення може бути розроблена індивідуальна схема постачання питної води у визначений день та час. 
  • Беріть участь у регулярних акціях, що діють як для постійних, так і нових клієнтів компанії.

Доставка Aqua Plus доступна по місту Біла Церква.